• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Kolonya Erkeklerinin Özellikleri Nelerdir

Her kadının hayatı içerisinde kesinlikle bu kolonya erkeklerinden sevgili ya da arkadaş olarak vardır. Bu erkekleri kısaca şu şekilde anlatmak yeterli olacaktır. Bir gün çok ilgilenir, çok iyi zaman geçirirken bir anda unutan ve sanki o ilgilenen erkek değil de bambaşka bir erkekmiş gibi davrananlardır. Mersin escort bayanları da sık sık bu tür erkeklerle karşılaştıklarından bu erkeklerden çok şikayet etmekteler. Kadınların yanında olduğu sırada onlarla ilgilenmesi, mutlu etmesi konusunda başarılıdır. Ama zaman geçtiğinde direk olarak hayatından çıkaracak erkek tipi olmaktadır. Bir yerde ağzı açık kalan kolonyanın uçup gideceğinden dolayı, bu tür erkeklere de kolonya adı verildi.

İlgiyi Hep Üzerinde Toplar

Sizlerin hayatınızda birçok erkek bulunuyor olabilir. Güzelliğiniz ve içtenliğiniz nedeniyle peşinizde 5 erkek koşuyor olsa bile ne yapar ne eder her zaman için kendisini göstereceklerdir. Bilmelisiniz ki sizin hayatınızda isteyin ya da istemeyin. Eğer kolonya erkekleri sizi bir kere aklına koyduğunda ne yapar ne eder hayatınıza girer. Ve tahmin edeceğiniz gibi de başarılı olana kadar peşinizde koşacak ve sizi elde edince de bir anda buhar olup uçacaktır.

Ne Yapar Ne Eder Sizi Elde Edecektir.

Eğer birlikte olduğunuz erkek sizi aklınıza koydu mu ilgiyi çekmek için yapmayacağı hareket kalmayacaktır. Gerekirse duygu sömürüsü bile yapacaktır. Ve onun istediği de zaten budur. Hatta sizin ilginizi çekmek duygularınızı yoğunlaştırmak için yalan bile söyleyecektir. Ama sürekli olarak duygu değişikliği yaşadıklarından dolayı da bir süre sonra sıkılır. Hatta o süre o kadar çabuk olur ki sizler neye uğradığınızı şaşırırsınız.

Ulaşamayacağınız Ve Göremeyeceğiniz İnsan Olurlar

Ne kadar arasanız da sizler bir türlü telefonlarına ulaşamayacaksınız. Bu sebeple de onun hayatı içerisinde bu tür bir durum olduğunda büyük bir sıkıntı olacaktır. Siz istediğiniz kadar arayın ve ya mesaj atın hepsi cevapsız kalacaktır. Kendisi istemediği zaman asla ulaşamayacaktır. Peşinizden koşan her saniye sizi sevdiğini hissettiğiniz erkeğin neden bu kadar hızlı bir şekilde değiştiğini de anlamanız imkansız olacaktır.

  • Etiket Bulunamadı.  • Arzu4.1.2017 21:43:18
  • Ben bir azgın hanım olarak gerçek tende bu buluşunuz hayran kaldım diye bilirim.