• Genel
  • Yasal Sorumluluk
  • Sıkça Sorulan Sorular

Aşkın gerçek olduğunu nasıl anlarsınız

Ne yazık ki insanların yalan söyleyip söylemediğini net bir şekilde anlamanızın imkanı olmamaktadır. Sizler bir ilişki yaşıyorsanız kendi duygularınızdan emin olabilirsiniz. Ama karşıdaki insan asla gerçeği söyleyip söyleyemediğinden emin olamazsınız. Karşınıza geçip sizi sevdiğini ifade eden bir insana eğer inanmakta zorluk çekiyorsanız ve sizin bu durumda olan şüphelerinizde haklı olup olmadığınıza da emin değilseniz o zaman bu yazımız sonunda karşınızda ki insanın duygularının net olup olmadığını da anlamış olacaksınız. Aşk insanı çok yoğun duyguyla ve tamamen karşılıksız olarak sevmek demektir. Siz nasıl ki birlikte olduğunuz insandan herhangi bir şey beklemiyorsanız, onunda size aşık olduğunu anlamanız için beklentisiz bir şekilde sevmesi gerekmektedir. Herhangi bir şey bekliyorsa sizden o zaman şüphelerinizde doğru olduğunuzu belirtmemiz gerekmektedir. Sizden bir hediye ya da güzel söz beklemesinden bahsetmiyoruz. 

Aşk bir anda oluştuğu gibi zamanla da oluşur. Sizin gördüğünüz kişiyi nasıl sevdiyseniz o şekilde kabul etmeniz aşık olduğunuzu gösterecektir. Ama bir süre sonra kılığınıza, kıyafetinize karışmaya başladığı zaman, sizi değiştirmeye başladığı zaman bunun aşkla bir alakası yok. Çünkü aşk demek olduğu gibi sevmek demektir. Size nasıl aşık olduysa o şekilde olduğunuz zaman bir aşk olur. Değiştiğiniz zaman bu aşk değildir. Aşk her zaman için özel olan hayata saygı duymak demektir. Sizler birlikte olduğunuz kişiyi tabi ki kıskanmakta haklısınız. Ama ona olan saygınız ne boyuttadır. Eğer sizin cep telefonunuzu ya da çantanızı karıştırıyorsa, aranızda bir saygı olmadığını göstermektedir. Ya da arkadaşlarınızla buluşmaya gideceğinizi söylediğiniz zaman karşı çıkıyor ve gitmemenizi söylüyorsa, aşkın olmadığına emin olabilirsiniz.

Tartışmalarınız sırasında sizlere gerçekten aşık olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Aşk demek karşıdaki insanı üzülmesine engel olmak demektir. Mersin Escort kızları Aşkta üzmekten çok uzaktır kaçıyorlar. Bu tartışmalar sırasında, ses tonunu yükseltiyorsa, haksız bile olsa haklıymış gibi davranıyor ve asla kabul etmiyorsa bu durumda tabi ki size aşık değil. Çünkü aşk üzmez.Gerçek aşk hayal demektir. Yani geleceği içerisinde sizinle hayal kuruyorsa ve size bu hayallerinden bahsederken gözleri gülüyorsa o kişi siz....e aşıktır. 
  • Yorum Bulunamadı.